Poštovné a vrátenie tovaru

Aká je cena dopravy?
Dopravcacena dopravypoznámka
Kuriér na adresu3,3€ s DPHZDARMA pri nákupe nad 50 s DPH
Zásielkovňa2,1€ s DPH1,20€ s DPH pri nákupe nad 100€ s DPH
Aké sú možnosti platby?
  1. Dobierka - za tovar zaplatíte pri doručení tovaru kuriérovi, prípadne vo vybranej pobočke Zásielkovne. Poplatok za dobierku je 1€
  2. Platba prevodným príkazom na číslo účtu SK7583300000002301170192 vo FIO Banke. Ako variabilný symbol použite číslo Vašej objednávky. Pre urýchlenie spracovania objednávky nám môžete poslať potvrdenie o zadaní prevodného príkazu.
  3. Platobná brána BESTERON ponúka jednoduchú a rýchlu platbu platobnou kartou, prípadne  bankovými tlačidlami Vašej domovskej banky. Platobn brána Besteron je schválená a regulovaná Národnou bankou Slovenska.
Kedy mi bude doručený objednaný tovar?
Pri produkte je uvedená orientačná doba dodania. Zo skúsenosti najrýchlejšie dodanie vieme zabezpečiť kuriérskou spoločnosťou SDS, kde pri väčšine tovaru dokážeme doručiť tovar do 24 - 48 hodín. V prípade zásielkovne môže byť tento čas navýšený o 24 hodín od objednania.

Môžem moju zásielku sledovať?
V princípe áno. Ale 99% zásielok je vzhľadom na veľkosť Slovenska doručovaných nasledujúci deň po prijatí mailu s faktúrou, to znamená od odoslania. Ak by tovar meškal, kontaktujte nás a my Vám pošleme sledovací link s kontaktom na kuriérsku spoločnosť a zároveň budeme okamžite urgovať dodanie tovaru v kuriérskej spoločnosti.

Ako je to s vrátením tovaru?
Všetok u nás zakúpený tovar môžete do 14 dní vrátiť v nepoužívanom stave a v originálnom balení. Náklady na vrátenie tovaru znáša zákazník. Vrátenie platby za tovar bude podľa zákona do maximálne 14 dní na Váš účet, v praxi sa snažíme platby odosielať do maximálne 3-5 dní.

Je možné tovar vymeniť?
Samozrejme, občas sa stane, že aj majster kat sa utne a objednáte nevhodný typ tovaru. Takýto tovar Vám samozrejme vymeníme za iný do 30 dní od nákupu. V prípade potreby nás kontaktujte.

Na akú adresu mám poslať tovar na vrátenie alebo reklamáciu?

Pre vrátenie alebo reklamáciu tovaru použite prosím adresu uvedenú aj na faktúre:

iVANIC s.r.o

Sielnica 8

96231 Sielnica

Do ktorých krajín doručujete tovar?

Tovar objednaný cez stránku forCar.sk je možné doručiť na akúkoľvek adresu v rámci Slovenska. V prípade záujmu o doručenie do Českej republiky navštívte prosím náš eshop forcar.cz, pre Maďarsko for-Car.hu. Ak by ste potrebovali tovar doručiť na adresu iného štátu, kontaktujte nás, preveríme pre Vás najvýhodnejšie doručenie do danej krajiny.