HEK Active Foam 500ml - aktívna pena
  • Garancia najlepšej ceny!
  HEK Active Foam 500ml - aktívna pena
  • Garancia najlepšej ceny!
  HEK Active Foam 500ml - aktívna pena
  HEK Active Foam 500ml - aktívna pena

  HEK Active Foam 500ml - aktívna pena

  HEKAF500
  Skladom
  3,49 €
  S DPH

  0,5L

  Ideálny prostriedok na predumytie vozidla

   

  Overené zákazníkmi

   

  certifikácia NakupujBezpecne.sk

   

  Doprava od 2€ a zdarma pri nákupe nad 50€!

   

  Platba kartou, dobierkou alebo bankovým prevodom

   

  Jednoduché vrátenie a výmena tovaru

   

  Infolinka 0950 42 43 44 PO-PI 8:00 - 17:00

  HEK Cosmetics vytvorený s detailermi pre absolútnu dokonalosť čistenia auta. Pri vývoji produktov HEK Cosmetics spolupracovalo s odborníkmi v laboratóriách aj množstvo amatérskych a profesionálnych detailerov naprieč celou Európou pre dosiahnutie perfektnej kvality produktov. Teraz vám značku HEK Cosmetics prinášame na Slovensko a veríme, že či si už produkty nakupujete ako hobby na domáce použitie, alebo ste detailerska dielňa určite Vás nesklamú! Produkty testovalo nezávisle od seba viac hobby aj profi detailerov v každej krajine kde sa HEK začínal predávať a ohlasy sú maximálne pozitívne. Aby ste sa mohli presvedčiť o skutočnej kvalite produktov výrobca ponúkol špeciálne ceny určené pre Slovenský trh.

  Aktívna pena HEK ACTIVE FOAM určená na predumytie vozidla. Vďaka unikátnej zmesi zložiek pena dôkladne preniká do častíc nečistôt. Ideálne na čistenie karosérie, ako aj plastových alebo chrómovaných častí. Je úplne bezpečný pre laky, vosky a keramické povlaky. HEK ACTIVE FOAM  chráni karosériu pred opätovným znečistením, mikro poškodením a škodlivým UV žiarením.

  využitie:

  1. Uistite sa, že lak nie je rozhorúčený
  2. Roztok peny vylejte do napeňovacej pištole. Optimálna koncentrácia je 1: 5
  3. Pokryte celé suché a špinavé auto penou zdola nahor
  4. Počkajte, kým HEK ACTIVE FOAM zmäkne a odstráni vrchnú vrstvu nečistôt. Nedovoľte, aby produkt zaschol
  5. Penu opláchnite zhora nadol pomocou tlakovej umývačky

   

  Bezpečnostné opatrenia: H315: Dráždi pokožku. H318: Spôsobuje vážne poškodenie očí. P264: Po použití dôkladne umyť. P280: Noste ochranné rukavice / ochranný odev / ochranné okuliare / ochranu tváre. P305 + P351 + P338:

  Pri zasiahnutí očí: Opatrne oplachujte vodou niekoľko minút. Ak sú prítomné kontaktné šošovky, ľahko ich vyberte. Pokračujte v oplachovaní.

  P310: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára. P332 + P313: Pri podráždení pokožky: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. P362: Kontaminovaný odev vyzlečte a pred ďalším použitím vyperte. Obsahuje: <15% alkoholu, C9-11, etoxylovaný; Sodná soľ N- (2-karboxyetyl) -N- (2-etylhexyl) -p-alaninátu, <5% kyseliny 1-hydroxyetylén-1,1-difosfónovej, <5% neiónových povrchovo aktívnych látok, príchutí a farbív

  Použitie
  Autošampón
  1