×
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Pridať forCar to Home screen

close
Autodoplnky
Elektro a Hifi
Oleje, chémia, farby - laky
Detailing
PODĽA AUTA
VÝPREDAJ

Doručenie a platba

Spôsoby a ceny dopravy

Spravidla najrýchlejší spôsob dopravy. Vzhľadom na skutočnosť že Vaša objednávka môže byť expedovaná z rôznych skladov v rámci Slovenska je v prípade objednávky jedného alebo viacerých produktov od rovnakej značky vysoká pravdepodobnosť že Váš tovar môže byť doručený už nasledujúci pracovný deň v prípade že je uvedená dostupnosť "skladom".
Tieto produkty sú napríklad: 
BOSCH, Auto Finesse, Gyeon... zo skladu v sídle firmy v Sielnici,
4CARS, WALSER, JESTIC... zo skladu v Košiciach
AMIO zo skladu č.2 v Košiciach
Pneumatiky zo skladov v Banskej Bystrici, Lučenci a v Nitre
SONAX zo skladu v Bratislave.

Cena za doručenie kuriérom na adresu je:

výška nákupu

0-20€ 20-50€ 50-100€ nad 100€
platba kartou/prevodom 4,50€ s DPH 3,90€ s DPH 3,30€ s DPH zdarma
platba na dobierku 5,50€ s DPH 4,90€ s DPH 4,30€ s DPH 1€ s DPH

Tento spôsob dopravy je určený  pre zásielky do 50 kg

Cena za doručenie na Balíkové centrum 123kuriér: je 4,50€ s DPH. Príplatok za dobierku je 1€

V prípade vybratia dopravy Osobný odber v Sielnici postupujeme rovnako ako pri doručení do pobočiek PACKETY. To znamená, vami objednaný tovar je objednaný z externých skladov ku nám a následne Vás informujeme formou SMS o skutočnosti že je tovar pripravený na osobný odber. SMS obsahuje aj informácie ako postupovať pred vyzdvihnutím tovaru. Tento spôsob dopravy je ZDARMA.

Možnosti platby

V prípade platby na dobierku platíte kuriérovi pri doručení v hotovosti alebo platobnou kartou. V prípade doručenia tovaru na dobierku na pobočky PACKETY v poslednom kroku objednávky vidíte zobrazenú informáciu, či je na zvolenej pobočke Packety možné platiť aj kartou alebo len v hotovosti. Upozornenie v prípade platby na dobierku vo výdajných boxoch Packety je možná LEN platba online alebo kartou! Nie je možné platiť v hotovosti!


V prípade platby za objednávku vopred prostredníctvom platobnej karty vás systém automaticky presmeruje na platobnú bránu CARDPAY od TatraBanky kde po zadaní údajov automaticky prebehne platba na náš účet a stav vašej objednávky sa zmení na Nová objednávka uhradená. Je dôležité počkať na presmerovanie z platobnej brány späť do obchodu, nakoľko až po tomto presmerovaní sa zmení stav objednávky. V prípade opustenia stránky platobnej brány informáciu o úhrade obdržíme až s 1 dňovým oneskorením a to predĺži aj čas dodania produktov. 

Čo robiť v prípade že platba na platobnej bráne neprebehla?
1. Ak nestihnete platbu zrealizovať v určenom čase, je možné v prípade, že máte zákaznícky účet zaplatiť opätovne vo svojom účte v sekcii moje objednávky.
2. Ak nie ste registrovaní, môžete objednávku zadať znovu a dokončiť aj platbu. V tomto prípade bude pôvodná objednávka zrušená.
3. Ďalšia možnosť je kontaktovať nás a zašleme vám informáciu ako môžete objednávku uhradiť bankovým prevodom.


V prípade platby za objednávku vopred prostredníctvom prevodného príkazu, Vám po dokončení objednávky systém zašle podklady potrebné k samotnej úhrade.

Pre istotu ich uvádzame aj tu:

číslo účtu vo formáte IBANSK75 8330 0000 0023 0117 0192

variabilný symbol: prosím VŽDY uvádzajte číslo vašej objednávky - urýchlite tým proces doručenia tovaru!

suma: je uvedená v emaily s potvrdením objednávky.V zahraničí moderné odložené platby, prípadne platby rozložené na 3 splátky bez úrokov prišli aj do ForCar-u. Postup je jednoduchý. Pri dokončovaní objednávky a vybratí spôsobu platby cez AHOJ vás systém presmeruje na stránku spoločnosti AHOJ, kde po jednoduchom overení a schválení spoločnosťou AHOJ uzavriete zmluvu o odložení platby na 30 dní bezúročne, prípadne na 3 splátky bezúročne, podľa výšky nákupu a vášho výberu. Po schválení sa stav objednávky v našom systéme zmení na AHOJ platba bola schválená, môžete expedovať tovar. Následne po doručení tovaru ku Vám sa začína dohodnutý čas na úhradu z vašej strany spoločnosti AHOJ.

V prípade, že by Vaša žiadosť nebola spoločnosťou AHOJ schválená, kontatkujte nás prosím, či si želáte zmeniť spôsob platby, prípadne objednávku zrušiť.

V prípade, že ste si zvolili platbu pri osobnom odbere je možné zaplatiť v hotovosti, prípadne bezkontaktnou platobnou kartou.

Menu